Camelia Shiseido
carrot mushroom tofu loquat honey
+

#waso

Kaydol

Haber bültenine abone ol. ilk öğrenen sen ol!

Felsefesi

WASO cildinizin hakiki en güzel halini ortaya çıkarnak ve cildinizi doğal güçlerle beslemek için doğayla uyum içinde çalışır. Mineral yağı ve plastik mikro granül içermez.

Teknoloji

Shiseido’nun en son gerçekleştirdiği araştırmalardan elde edildi.

  • PhytoResist System+
    Bitkilerin gücünü kullanarak değişken cilt durumunu ve cilt sorunlarını hedef alarak cildi kendi sağlıklı durumuna getirirken gelecek problemleri önler. Benzersiz bir içerik kombinasyonuna sahip olan PhytoResist System+, Shiseido’nun IFSCC (International Federation of Societers of Cosmetic Scientists) tarafından ödüllendirilen buluşlarından ilham aldı. Bu kombinasyon dengeli, pürüzsüz ve iç ve dış etkenlerden cildi korunmuş bir cilt için, cildin bariyer fonksiyonlarını güçlendirmeye ve cildin hücre döngüsünü düzenlemeye yönelik çalışır.
  • Aromakoloji
    Parfüm sanatı ve bilimi Shiseido’nun uzmanlığı ve 80’lerden bugüne süren öncü araştırmaları sayesinde yorgunluğu alıp götürürken sizi motivasyon ve enerji ile en iyi halinizde göstermek ve hissettirmek için çalışır.
  • Whole Cell Release System W
    Bu özel teknoloji bütün halindeki bitki hücrelerini teker teker ayırarak hala tazeyken formüle eder. Hücrelerin doğal içerikleri bozulmadan cildi dengelemek ve cildi en iyi durumuna getirmek için yalnızca temel içeriklerden faydalanması için çalışır.

Ürünler

A simple and minimalistic line-up of products that can be used alone or combined based on skin condition and preference.

Ingredients

Known for promoting health and beauty in Japan