Camelia Shiseido

SHİSEİDO CİLT BAKIMI RUTİNİNİZİ YARATIN

hem de Poppy Delevingne ile

Cilt bakımında ister yeni başlayan olun ister uzman ihtiyacınız olan her şey bizde var!

Mükemmel rutin cilt bakımınız için esastır bu yüzden zamanı durdurmak için zaman harcayın. Bize özel cilt bakımı rutinleri cilt bakımını hızlı ve kolay hale getirir.

Bu interaktif rehberle sizin kendi cilt endişelerinize öze cilt bakımı rutininizi keşfedin. Temizleyici ve güçlendiricilerden krem ve serumlara hangi güzellik ürününün sizin için en uygun olacağını dünyaca ünlü Poppy Delevingne’in yardımıyla keşfedin. Shiseido ile güzel olun, kendinizden emin olun.

Rehberi paylaş!


Poppy Delevingne

Poppy Delevingne ünlü bir model, aktris, tasarımcı ve British Fashion Council temsilcisi olarak tanınmakta. Onun tutkusu modanın sınırlarını aşmakta ve Poppy gelişen oyunculuk yeteneğiyle de emin adımlarla güvenilir bir isim haline gelmektedir. Poppy , çocuklar için 2 farklı yardım kampanyasına gerçek bir destek vermektedir bunlar: Starlight’ and ‘Save The Children. 2015’te şu andan dünyadaki en yüksek bebek ölüm oranına sahip olan Demokratik Kongo Cumhuriyeti ‘nebebek ölümü oranlarının azaltilmasını hedefleyen Save The Children’s “No Child Born to Die kampanyasına destek olmak için ilk ziyaretini gerçekleştirdi. Aynı zamanda dünyada yer alan okyanuslar için de Blue Marine Kurumunun hevesli ve tutkulu bir destekçisi.


Terms & Conditions

Poppy ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Poppy odio urna, hendrerit non eros ac, varius euismod justo. Poppy pulvinar nisl a mattis sollicitudin. Poppy commodo est at risus mollis suscipit. Poppy viverra at neque eu bibendum. Poppy fermentum, est non ultrices efficitur, quam lectus aliquet velit, nec congue nunc ex vitae nibh. Poppy neque erat, condimentum in tortor vel, feugiat sollicitudin libero. Poppy a neque sollicitudin, pretium justo ut, fringilla mi. Poppy in ante sit amet enim viverra pretium. Poppy enim metus, tristique in dolor non, faucibus sollicitudin tellus.