Camelia Shiseido

GLOW REVIVAL SERUM

İlk izlenimi oluşturmak yalnızca 7 saniye sürer.

Kayda değer olması? Işıltılı cilt görünümü.

İZLEYİN

Her kadın eşit cilt tonu,net ve canlı pürüzsüzlüğün kombinasyonu olan tamamen ışıltılı cilde sahip olmak ister. Shiseido'ya göre gerçek modern cilt bakımı gençlikten çok yaşlanmayan ışıltıyla ilgilidir.Bilimsel araştırmalarımız cildin derinliklerinde çalışarak cilt ışıltısını arttırmanın yolunu buldu.

CİLDİN HÜCRESEL SEVİYEDE CANLANDIRILMASI

10 yıllık araştırmalar sonucunda Harvard/MGH Cutaneous Biology Research Center ve Shiseido ışıldayan cilt görünümünün anahtarının cilt yüzeyinin altındaki ince kılcal damarların karmaşık ağ yapısında olduğunu keşfetti. Yenilikçi içeriğimiz Multi Capilsolve 1124, micro kılcal sisteminizi hedef alır*, ve ciltte kusursuz, canlı ve dolgun bir görünümle sonuç verir. *In vitro testlere göre
Glow Revival Serum

GLOW REVIVAL SERUM

Shiseido Glow Revival Serum birden fazla cilt problemine kaynağında bakım yapan ilk cilt kusursuzlaştrıcı teknolojiyi içerir.Bu serum, cilt tonunu eşitlemek, görünen kırışıklıkları, kızarıklıkları ve sarkmaları minimize etmek için cildi hücresel düzeyde yenilerken, aynı anda cildin netliğini ve sıkılığını geliştirir.


Shiseido’nun yenileyici bilimden ilham alan yeni kılcal damar teknolojisi, cildin derinden gelen iç enerjisini canlandırır. Cilt tonu daha eşit, cilt esnekliği daha gelişmiş hale gelerek pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüme kavuşturur. Her açıdan, içten dışa sağlıkla ışıldayan cilt.

Faydaları

ANINDA

Kullanıcıların %96’sı ciltlerini daha pürüzsüz hissetti.
Kullanıcıların %77’si cilt tonlarını daha aydınlanmış olduğunu hissetti.
4 HAFTADA

Kullacıların %93’ü ciltlerinin daha sağlıklı ve canlı göründüğünü ifade etti.
Kullanıcıların %91’i ciltlerindeki aydınlığın geliştiğini hissetti.
Kullanıcıların %90'ı ciltlerindeki solukluğun geçtiğini hissetti.
Kullanıcıların %84’ü esneklikin geliştiğini hissetti.
110 kadın ile yapılan tüketici araştırmasına göre.

NASIL KULLANILIR?

Her sabah ve akşam cildi temizledikten ve dengeledikten sonra uygulayın. Pompaya bir kez basarak serumu avuç içine alın ve cildinize sürün. Cilt tonunu eşitlemede harika sonuçlar için, orta ve yüzük parmağınızla problemli bölgelere dairesel hareketlerle masaj yapın.
Glow Revival Serum

BIO-PERFORMANCE COLLECTION

Dermatolojik prosedürlerden ve yaşlanma karşıtı bio-teknolojiden ilham alındı. Bu yüksek etkili ürünler anında hedeflenen cilt problemine nüfuz eder ve problemin çözülmesine yardımcı olur. Her biri, cilt güzelliğini ve içindeki canlılığı geliştiren ve uyandıran güçlü içeriklerin eşsiz karışımını taşır.