Camelia Shiseido

Cildinizin geleceğini belirlemeksizin elinizde

Hayatımızın her günü cildimizin hikayesinin bir parçası haline gelir. Ve Future Solution LX ile bu hikaye en güzel şekilde gelişir. Her günün bakımı cildin kendini zararlardan koruması için ilham verir. Gündüz ve gece. Future Solution LX iyi ve daha iyi bir cilt ve onu en iyi haline getirmek için cildi bir yolculuğa başlatarak kronobiyoloji kavramıyla birlikte çalışır. Artık ne kadar uzun yaşarsak, o kadar güzelleşebiliriz.

BÖLÜM 1

Güzelleşmek için cildin gücü

Cildin doğal eğilimi kendisini gittikçe daha güzel hale getirmektir. Cilt zarar gördüğünde, sağlıklı ve dengeli durumunu sürdürmek için hücreler birbirine bağlanarak zararlı etkileri en aza indirgemeye çalışır. Cildin iç mekanizması gün boyunca koruma sağlarken gece boyunca yeniden doğar.

Her yaşayan şey gibi, cildinizin de zamanının ritmine bağlı olarak döngülerini tamamlayan kendisine ait bir saati vardır. Bu döngüler cildin günlük güzelleşme ve yenilenme ritüelleri ve cildi gittikçe daha güzel hale getiren gelişmelerdir.

BÖLÜM 2

Cilt neden yaşlanır? Shiseido’nun ödüllü keşfi* Serpin b3.

Serpin b3 cilt hücrelerinizde yaşayan yaşlanmayı tetikleyen, cilde zararlı bir faktördür. Bu faktör arttığında cilt bariyerlerinin fonksiyonları azalır. Negatif etkiler takip eder ve çevresindeki alana doğru genişler. Cildinizin güzelliğine tehdit oluşturan bu elementi dünyada ilk keşfeden Shiseido. Bu keşfi temel alarak , Shiseido cildi Serpin b3’ün yarattığı kaostan uzaklaştırmak için Skinecell 1P’yi başarıyla geliştirdi

*2006 IFSCC 24th Congress, Osaka, Japan. Award : Identification of a regulatory molecule in keratinocyte denucleation and its relevance to barrier disruption

BÖLÜM 3

Doğa ve Teknoloji

Future Solution LX, doğanın nimetlerinden geliştirilmiş en yüksek teknolojiyi barındırır. Bu iki öge birlikte çalışarak cildin en harika güzelliğini ileriye taşır.

Esas güzellik sistemi Skingenecell 1P performansına bağlı cilt bakımıdır.

Skingenecell 1P Serpin b3 faktörünün etkilerini azaltmaya yarayan tek içeriktir.
Skingenecell 1P cilt hücrelerini bir araya getirerek zararlı dış etkenlere kapatır.
KRONOBİYOLOJİ LX

Future Solution LX’in güzel cilde özel yaklaşımı.

Her cilt hücresi cildin her bir fonksiyonundan sorumlu olan bir faktör içerir. Bu faktörün çeşidi gün içinde kendisinin en aktif olduğu saate göre belirlenir. Shiseido cildin kendi içinde Gündüz Savunma Faktörlerinin gün içinde en aktif olduğunu keşfetti. Bu faktörler, cildi koruyan ve nemini sürdüren cildin sağlıklı bariyer fonksiyonundan sorumludur. Gece vakti epidermal hücre proliferasyonu doruğa ulaşırken, uyku cildin enerjisini güçlendirir. Doğal hücre döngüsü ile cilt bakımı sürecini senkronize etmek sağlıklı bir cilt için çok daha fazla destek sağlar.

Skingenecell 1P

Shiseido’nun özel içeriği Skingenecell 1P, Serpin b3’ü ortadan kaldırır, cilt kalitesini arttırmak için cildin canlılığını arttırır ve üstün kalitesini yitirmeyen hücrelerin oluşumuna yardımcı olur. * Sonuç; gittikçe daha iyi olan nefes kesen güzellikte bir cilt.

* In vitro testlere göre Skingenecell 1P
BÖLÜM 4

Doğal içerikler

Skingenecell 1P’ye ek olarak bitkilerin koruyucu gücünü keşfedin. Özenle seçilmiş içerikler doğrudan zarar görmüş ciltte çalışarak doğanın nimetleriyle cildi onarır.

 • PREMIUM UJI YEŞİL ÇAY ÖZÜ

  Cilt yaşlanma belirtilerinin sebebi oksidasyonun oluşturduğu hücresel zararın önlenmesine yardımcı olur.(in vitro test)

 • SUPER MAYA ÖZÜ

  Kolajen ve hyaluronikasit üretimini teşvik ederek ve kolajen ağını sıkılaştırarak güçlü yaşlanma karşıtı faydalar sağlar.(in vitro)

 • YILDIZ MEYVESİ ÖZÜ

  Kolajen kırılmasından korur. (in vitro test)

 • Okra özü
 • Angelica kökü özü
 • Ononis özü

Japon çiçeklerinin nazik notalarının harmonisi unutulmaz beyaz çiçeklerden oluşan parfümü her bir ürünün lüksünü arttırır.

KİRAZ ÇİÇEĞİ KİRAZ ÇİÇEĞİ
ERİK ÇİÇEĞİ ERİK ÇİÇEĞİ
GÜL(HAMANASU) GÜL(HAMANASU)