Camelia Shiseido

UNIVERSAL DEFENSE

SPF50+ 50ml

Cildiniz kendini koruma gücünü veren bir genle doğar. Daytime Defense Genini aktive ederek, cildinize kuruluğa, UV ışınlarına ve diğer çevresel faktörlerle birlikte cildinizin gün boyunca karşılaştığı diğer stres faktörlerine karşı güçlü bir direnç kazandırabilirsiniz.

İNOVATİF VE LÜKS KORUMA KREMİ

Cildi, zararlı çevresel ışınlar*, UV ışınları, hava kirliliği ve kuruluk gibi giderek daha karmaşık hale gelen günümüz faktörlerine karşı savunmaya yardımcı olur.

Bu dış faktörlerin sebep olduğu kırışıklıkların, koyu halkaların ve eşit olmayan cilt tonunun oluşumunu önlemeye yardımcı olarak, tamamlayıcı bir cilt bakımı deneyimi için yoğun faydalar sağlar.

Özel SuperVeil-UV 360TM teknolojisi. Suya dayanıklı. Komedojenik değildir.
*Gün içinde UV ışınlarına maruz kalındığında oluşabilir

Urnula extract Urnula Özü

Yeni Keşif

Shiseido araştırmacıları Alp dağlarının zorlu koşulllarında nadir olarak yetişen Urnula çiçeği özünün radikalleri azalttığını keşfetti.

Formülde Skingenecell 1P ile kombine edilen Urnula çiçeği özü radikallere karşı yüksek savunma gücü ortaya koyar.

YAŞLANMAYA MEYDAN OKUYAN CİLT BAKIMI REJİMİ
GÜNDÜZ İÇİN/GECE İÇİN

Botanik özlerin ve devrimsel bilimin bir araya geldiği FUTURE SOLUTION LX cilt bakımı koleksiyonu Shiseido’nun çığır açan teknolojisinin yükselişini temsil ediyor. FUTURE SOLUTION LX cilde yaşlanmaya meydan okuyan bir aydınlığın ortaya çıkması için güç verir. FUTURE SOLUTION LX ürünleri birlikte kullanıldığında esaslı, lüks bir güzellik sistemine fayda sağlar. Bugün cildiniz her gün daha fazla güzelliğin ortaya çıktığı yeni bir yolculuğa başlıyor.

Gündüz
Gece

REPLENISHING TREATMENT OIL

Cildi yumuşatıp hafif bir ışıltı verirken yoğun besleyici faydalar sağlamak için cilde anında nüfuz eden ipek pürüzsüzlüğünde lüks bakım yağı. Tamamen zenginleştirilmiş cilt bakımı deneyimi için rahatlatıcı kokusuyla sizi sarmalayan bu çok fonksiyonlu yağ, yüzde ve vücutta kullanılabilir.

Beş yenileyici yağ ile –çuha çiçeği, safran yağı,argan yağı, jojoba yağı ve macademia fındığı yağı- cilt yüzeyini anında yumuşatır.
Yağın 8 (ya da24) saat süren nemlendirici etkisi kuruluk ve solgunluktan cildi korumaya yardımcı olur ve cildi nemli tutar.

Uzun süre kalıcı hoş ve zarif kokusu, içerdiği Japon Yuzu yağıyla narince rahatlatıcı etkisini artırır.

DOĞANIN EN BESLEYİCİ YAĞLARI

TEKNOLOJİ: The Ultimate Beauty System Chronobiology Skingenecell 1P

  • Japon Yuzu Yağı Rahatlatıcı Japon Yuzu Yağı
  • Akşam Çiçeği Yağı Enerji Veren Akşam Çiçeği Yağı
  • Aspir Yağı Yaşlanma Karşıtı Aspir Yağı
  • Jojova Yağı Besleyici Jojova Yağı
  • Macadamia Yağı Nemlendirici Macadamia Yağı
  • Argan Yağı Yoğun nemlendirici Argan Yağı
Daha fazla bilgi Daha fazla bilgi

RT OIL NASIL KULLANILIR?

Dakikalarca keyifle süren lüks cilt bakımı. Sadece bu çok fonksiyonlu yağı yüzünüze ve vücudunuza uygulayın ve cilt bakımı rutininizi zevkli ve konforlu dakikalara dönüştürün. Rahatlatıcı kokusu ve mükemmel dokusuyla cildinizi şimdiden başlayarak geleceğe doğru giderek güzelleşen bir yola çıkarır.

Canlı ve nemlenmiş bir bitiş görünümü için yağı fondöteninizle karıştırın.*Fondöteni karıştırdıktan sonra tek seferde kullanın.

Pürüzsüz dokuda ve yumuşak bir cilt için nemlendirici yağın pompasına basın.*

Pürüzsüz dokuda ve yumuşak bir cilt için nemlendirici yağı sürün.*

Pürüzsüz dokuda ve yumuşak bir cilt için nemlendirici yağı cildinize ovarak uygulayın*

Pürüzsüz dokuda ve yumuşak bir cilt için nemlendirici yağı saçlarınıza uygulayın..*

Pürüzsüz dokuda ve yumuşak bir cilt için nemlendirici yağı cildinize uygulayın.*

Fondöteninizle birlikte kullanımı

Işıltılı ve nemlenmiş bir görünüm için krem ya da likit fondöteninizle karıştırarak uygulayın.

*karıştırdıktan sonra fondöteni tek seferde kullanın.

Cildinizin geleceğini belirlemek sizin elinizde.

Hayatımızın her günü cildimizin hikayesinin bir parçası haline gelir. Ve Future Solution LX ile bu hikaye en güzel şekilde gelişir. Her günün bakımı cildin kendini zararlardan koruması için ilham verir. Gündüz ve gece. Future Solution LX iyi ve daha iyi bir cilt ve onu en iyi haline getirmek için cildi bir yolculuğa başlatarak kronobiyoloji kavramıyla birlikte çalışır. Artık ne kadar uzun yaşarsak, o kadar güzelleşebiliriz.

Learn more on technology