Camelia Shiseido

Sports BB ile Atletik Güzellik Sizden Sorulsun

SPORTS BB SPF 50+

Cildinizi güçlü güneş ışıklarının etkisi altındayken daha sağlıklı, daha şekilli ve daha güzel göstermeye yarayan BB kremi tipli güneş koruyucu. Cildin nemini sürdürmek için özel olarak formüle edilen yüksek performanslı UV koruması.

SPORTS BB SPF 50+

Sports BB Bilimi

1. WetForce teknolojisi terledikçe UV koruyucu örtüyü güçlendirir.*
2. Kontur veren pudrası güçlü güneş ışıklarının etkisi altındayken cildin daha sağlıklı, daha şekilli ve daha güzel görünmesini sağlar.
3. Amino Kompleks’i terlediğinizde cildinizi besler ve nemlendirir.
4. Hafif, konforlu, yapışmayan dokuya sahip formülü hızlıca nüfuz eder, çünkü Shiseido egzersiz yaparken cildinizin nasıl hissettiğinin çok önemli olduğunu bilir.

* in vitro

Hissedebileceğiniz Güzellik

Shiseido WetForce’un temsilcisi tenis oyuncusu Ana Ivanovic yeni Sports BB’yi öneriyor. Güneş ışınlarına karşı güçlü şekilde etki ederek cildinizi korur, ışıltılı görünüm verir ve güzel bir his bırakır.

S&C

Bize biraz açıkhava sporları yapmanın eğlencesinden söz eder misin?

Teniste yıl boyunca güneşi takip ederiz. Turnuvaların çoğu açık havada gerçekleşir ve bu yüzden güneşin altında tenis oynayarak çok zaman geçiririz. Açık havada kendimi enerjik ve yenilenmiş hissediyorum. Açık havanın doğal ortamını spor salonunda olmaya tercih ediyorum

Cildi güzelleştiren bir SPF ürünü hakkındaki düşünceniz nedir?

Cildimi tamamen korurken bir taraftan da cilt tonumu eşitleyerek cildime aydınlık, ışıltılı ve şekilli bir görünüm kazandıracak bir ürün fikri harika bir şey. Sizin bu konudaki fikriniz nedir?

Egzersiz yapmak sana kendini nasıl hissettiriyor?

İyi bir egzersizin ödüllendirici ve tatmin edici bir tarafı var. Biliyorum ki korttaki hedeflerime ulaşabilmek için kendimi her gün zorlamam gerekiyor. zor bir gün geçiriyorsam kendimi motive etmek için içimden «işte bu an kendini en çok geliştireceğin an, sıkı çalış» derim.

Yeni Sports BB ile ilgili izlenimin nedir?

Sports BB benim yeni güzellik takıntım. Çok zekice tasarlanmış bir ürün. Plajdayken, arkadaşlarınızla açık havada spor yaparken ya da cildinizi hem koruyan hem de güzelleştiren çabuk bir çözüm ürünü istediğinizde yanınızda mutlaka Sport BB’niz olmalı.

Benzer Ürünler

EXPERT SUN AGING PROTECTION LOTION SPF50 WETFORCE

EXPERT SUN PROTECTION LOTION

UV PROTECTIVE COMPACT FOUNDATION SPF30