Camelia Shiseido
Beauty philosophy

Başlangıçtan Beri Güzellik

Shiseido, 140 yılı aşkın süredir güzellik konseptini tanımlamış ve bilgisini ve gücünü dünyaya yaymıştır. Sadık takipçilerinin ordusunu müjdeleyen, inanıyoruz ki empati aşılayarak, güzellik dünyada pozitif bir güç haline gelir ve sonraki nesile geleceğe doğru cesurca rehberlik eder.

Güzelliği bulmayı ve paylaşmayı seviyoruz. İnaniyoruz ki güzellik, göze görünen güzellikten çok daha derin, doğaya, iklime, ışığa ve renge, tüm beş duyuya ve hayatın karmaşık pek çok detayına karşı hassas.

Biz güzelliği dünyanın her yerinde buluyoruz: biz güzelliği Ar-Ge yoluyla buluyoruz. Biz güzelliği bilim ve santın içinde buluyoruz. Biz güzelliği sahip olduğumuz ilişkilerde, yaptığımız ürünlerde ve dünyayla nasıl bağlantılı olduğumuzda.

Shiseido’da, güzellik bir imaj değil, bir histir ve paylaşıldığı zaman, en basit haliye, daha iyidir. Biz güzelliği farklılıkta ve tüm insanlıkta takdir ediyoruz. Farkındayız, hala tatsızlıklar var, bu yüzden biz güzelliği panzehir, bir tedavi noktası, paylaşmaya değer bir his gibi görüyoruz- biz güzelliğin birleştirici bir kaynak olduğuna inanıyoruz. Shiseido. 1872’den beri güzelliği paylaşıyor.

Shiseido. 1872’den beri güzelliği paylaşıyor.

Beauty from the beginning