Camelia Shiseido
7 lights powder illuminator

Işığınızı
Yansıtın

7 Lights Powder Illuminator

7 lights powder illuminator

Shiseido İkonik Pudrasını Yeniden Canlandırdı

Shiseido 1917’de tanıttığı Gökkuşağı Yüz Pudrası ile 100 yıldır ciltleri aydınlatıyor.

Çok renkli kozmetik ürünleri trend haline geldikten sonra kadınlar, işlenmiş gibi duran bir cilttense her kadının kendi eşsiz güzelliğini ortaya çıkaran doğal görünümlerine vurgu yapmaya başladı.

2017’de Shiseido bu ilk ikonik pudranın yeniden tasarlanmış versiyonu 7 Lights Powder Illuminator’ı piyasaya çıkardı.

Gökkuşağı Pudrası, 1917

Gökkuşağı Pudrası, 1917

In-Store Posteri, 1927

In-Store Posteri, 1927

7 Lights Powder Illuminator
7 Lights Powder Illuminator

7 Lights Powder Illuminator

Kişiliğiniz Işıldasın

Uzun soluklu kullanımın keyfini çıkarın. Günlük doğal bir görünüm için açık tenlerde sol üst köşeden başlayarak ve koyu tenlerde sağ alt köşeden başlayarak ürünü fırçanıza alın.

Kişiliğiniz Işıldasın

Aydınlatın !

Fırçanızı sol üstte yer alan üçgen bölgeye sürün ve yüzünüzün T ve C bölgelerine ve çenenize uygulayın.

Highlight it

Kontur İçin !

Fırçanızı ürünün sağ alt köşesindeki üçgen alana sürün ve elmacık kemiklerinizden uygulayamaya başlayarak saç çizginize doğru, sonrasında yüz çizginize uygulayın.

Contour it

Allık !

Ürünün ortasına doğru olan kısımdan alın ve yanağınızın üst kısmından başlayarak yüz çizginiz hizasında uygulayın ve cildinizle bütünleştirin.

Blush it

Allık !

Üçgenle belirtilen alanda fırçanızı yukarıdan aşağıya doğru sürün ve yanaklarınızın üst kısmından başlayarak yüz çizginiz hizasında uygulayın ve cildinizle bütünleştirin.

Blush it

Allık !

Sağ alttaki üçgen ksıımdan ürünü alarak elmacık kemiklerinizden yüz çizginiz hizasında uygulayın ve cildinizle bütünleştirin.

Blush it

Son olarak göz farı olarak kullanın

Parmak ıçlarınızı yada bir far fırçası kullanarak ürünü göz kapaklarınıza ve göz çevrenize uygulayın.

Yedi sihirli renkle sonsuz seçenek

Yedi yeni renk spektrumu pürüzsüzce tüm cilt tonlarıyla bütünleşerek limitsiz cilt görünümü seçeneği sunar.

Özel teknolojisi cildinizin en iyi görünümünü ortaya çıkarır

Dual Resetting Formülü

Formüldeki iki anahtar pudra farklı cilt durumlarına adapte olarak sertleşen cildi pürüzsüzleştirir ve parlamaya sebep olan sebum fazlasını absorbe eder. Bu durum etkili bir şekilde kuruluk ve yapışkanlık hissini sıfırlar ve böylece cildin rahat durumunu uzun süre sürdürmeye devam eder.

Pürüzsüz Dryness Resetting pudra hafifçe ve eşit şekilde kuru bölgelere yayılarak yüzeye uyum sağlar. Buna benzer şekilde Stickeness Reset pudra ise cildin yağlı bölgelerine nüfuz ederek sebum fazlasını absorbe ederek makyajınızı taze tutmanızı sağlar.

Yeşil Çiçeksi Koku

Sabahları perdeleri açıp yeni günün güneşini içeri aldığınızda içinizde büyüyen pozitifliğin taze kıvılcımı- işte bu bizim 7 Lights Powder Illuminator’ı yaratırken ilham kaynağımız oldu. Kapağı her açıldığında kokusuyla ekstra bir tazelik getirir.

Farklı üst notası sitrusun hafif, parlak dokunuşu ve taze yeşili sabahın ışıklarının pozitif ve yaşam dolu hissinin vücut bulmuş halidir. Aquatic floral notasının dokunuşu tıpkı çiy taneleri gibi havadaki nemi uyandırır. Ve nazik çiçeksi notası duru beyaz misk kokusu ile beyaz sedir ağacı kokusu saf bir dokunuşla parfümü tamamlıyor. İçeriğindeki limon yağı ise ruh halinize iyi gelen aromatik bir etkiye sahip.

Bunları da beğenebilirsiniz

Synchro Skin Glow Luminizing Fluid Foundation
Synchro Skin Glow Luminizing Fluid Foundation

Synchro Skin Glow Luminizing Fluid Foundation cildinizle senkronize olarak tüm gün süren bir ışıltı sağlayan akıllı fondötendir.

Sheer Eye Zone Corrector
Sheer Eye Zone Corrector