Camelia Shiseido
1
Nisan 2015
Uncategorιzed

SHISEIDO GÜNEŞ KORUMA HİKAYESİ

Shiseido, 1923’te ilk güneş koruyucusu Uviolin’i piyasaya sürdüğünden bu yana, Shiseido araştırmacıları yıllar geçtikçe güneş koruma teknolojisini tüketicilerin ihtiyaçları doğrltusunda geliştirmektedir. Japon Kozmetik Endüstri Birliği (JCIA) lideri olan Shiseido, yapay güneş ışığı kullanarak tüm dünyada oldukça övgü alan yeni bir SPF ölçüm sistemi tasarladı. Shiseido, bu yöntemle uluslararası SPF standardının gelişime oldukça önemli bir katkıda bulundu. 1980’den beri UVA ışınlarının cilde etkisi küresel araştırmaların odak noktası. Shiseido, cilt bakımı araştırma ve teknolojisinin lideri olarak, UVA ışınları ve cilt yaşlanması arasındaki ilişkiye yönelik oldukça kapsamlı laboratuvar araştırmaları yürüttü.

Shiseido teknolojiyi her geçen gün ileri taşıyarak, cildinizdeki kolojen sayısını düşüren, cilt DNA’sına zarar veren ve ışın yaşlanmasına neden olan UV ışınlarına karşı cildinizin savunmasını geliştirir. Shiseido’nun WetForce teknolojisi cildiniz için güçlü koruma sağlar. Bu yenilikçi koruma örtüsü su ile temas ettiğinde* çok daha etkili hale gelir. Bize özgü SuperVeil-UV 360TM teknolojisi cilt üzerinde kalıcı, tamamen kapsayan ve 360 derece cilt koruması sağlayan eşit bir örtü yaratır.

Tüm ihtiyaçlarınız için geniş ürün aralığımızdan bir seçim yapın. UV ışınlarına karşı tam koruma için Expert Sun Protection koleksiyonu. UV ışınları, hava kirliliği ve kuruluk gibi her gün karşılaştığımız tüm çevresel faktörlere karşı tam koruma için The Urban Environment koleksiyonu

*30 dakika boyunca su ile ıslatılmadan önce ve ıslatıldıktan sonra karşılaştırıldı. Yüzme ve havlu ile kurulanma sonrasında ürünü tekrar uyguladığınızdan emin olun.