Camelia Shiseido
1
Eylül 2013
Shιseιdo Salonu

Spa – Dubai Atlantis The Palm

Sadece sizin için büyülü ve keyifli bir dünya

Dubai’deki ödüllü ShuiQi Spa, dünyada insan eliyle yapılmış en büyük ada olan The Palm’ın büyüleyici sarayındaki Atlantis arasında yer alır.  Bu güzel okyanus temalı destinasyon The Palm Jumeirah’ın hilali üzerindedir ve Arap Körfezi’nin kapsamlı bir görünümünü sunar.

Kendi Spa’nızda benzersiz ritüel

Japon Ritüel tedavisi, Royal Spa Suite’de sadece size adanmış, ayrıcalıklı ve özel bir Spa’da dört keyifli saat sunuyor. Duyusal yolculuğunuza başlarken, gül yapraklarının demlendiği bir banyo sizi bekliyor; rahatlamaya başlamanızın ardından, ilhamını Japonya’dan alan vücut banyosu ritüeli, duyularınızı zenginleştiriyor. Tam bir Qi vücut masajı dâhil olmak üzere, Shiatsu gibi Japon masaj teknikleri, tsubo noktalarını, Qi ya da enerji akış yolunda bulunan basınç noktalarını hareketlendiriyor. Hareketlendirildiğinde, gerginlik atılmış ve enerji akışı dengelenmiş oluyor. Lenfatik mikro sirkülasyonunu canlandırmak için derin ve şefkatli masaj teknikleri kombine edildiğinde, ortaya çıkan sonuç, akıl ve vücudu rahatlamış, ferahlamış büyüleyici bir konuma ulaştırıyor.

Nihayetinde, Shiseido’nun en güzel ve değerli yüz bakımı, Future Solution LX Facial Ceremony ve arındıran saç derisi masajı düşüncelerinizin yavaş yavaş Cennete kaymasını sağlıyor ki, The Palm’ın güzelliği sayesinde bu düşünceleriniz gözlerinizi açtığınızda da orada olmaya devam edecek.

Doğayla olan bağlantı, Japonların çok önem verdiği Zen estetiğine yakın ve tabii ki Shiseido’nın “spa tedavisi” felsefesini bütünüyle yansıtan şekilde rahatlama, tamamlanmışlık ve uyum sunuyor. Gerçekten de rahatlamak ve gevşemek için kusursuz bir cennet. Güzellik ve refahınıza adanmış 140 yıllık bir mirasla ShuiQi Spa, Atlantis The Palm, Spa’da rafine bir benzersizlik sunuyor.

Hem içinizden hem dışınızdan iyi hissetmeye hazır olun.